Seko mums Šodien saziedoti jau 8,314.27 €

Palīdzība Zentai Čugunovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, zieodjumu piesasite ir noslēgta, jo Zentai turpmāk būs iespēja saņemt valsts apmaksātus medikamantus. 

Zentai ir 55 gadi, viņa ir pavāre un ar ģimeni dzīvo Rīgā. Jau gandrīz 3 gadus viņa sadzīvo ar diagnozi – ļaundabīgs audzējs. Pārciestas 3 operācijas un ķīmijterapija. Bija periods, kad slimība bija uzveikta, pašsajūta laba un ārstu prognozes iepriecinošas. “Tās sajūtas ir neaprakstāmas, kad šķietami neuzveicamais ir uzvarēts”, stāsta Zenta.

Diemžēl šo prieku īsi pēc tam nomāca ārsta nepielūdzamais spriedums, ka slimība atgriezusies ar jaunu spēku. Līdzšinējie medikamenti vairs nav efektīvi, tādēļ ārstu konsīlijs ir lēmis, ka Zentas gadījumā var palīdzēt medikaments Lonsurf. Viņai nozīmētais zāļu kurss gada garumā izmaksā 12275.40 eiro. Nacionālais veselības dienests zāļu kompensāciju ir atteicis ar pamatojumu, ka Zentas diagnozei ir citi valsts apmaksāti medikamenti, tādēļ šiem, kurus ārsti nozīmējuši sievietes dzīvības glābšanai, līdzekļus nepiešķir. Zentai līdzekļu zāļu iegādei nav.

Lai kā viņa gribētu atgriezties pilnvērtīgā ikdienas dzīvē un pati strādāt, tomēr slimības dēļ viņa jau gandrīz pusotru gadu vairs nestrādā, taču prieku dod rūpes par piecgadīgo mazdēlu. “Kad onkoloģiskas slimības priekšā esi nonācis ķīlnieka lomā, cilvēka vērtības kļūst pavisam skaidras - būt veselam un pavadīt pēc iespējas ilgāku laiku ar saviem mīļajiem. Pašlaik vienīgais, kas man var ļoti palīdzēt, ir tieši līdzcilvēku atbalsts cīņai ar šo baiso slimību”, stāsta  Zenta un lūdz palīdzību zāļu iegādei 1022.95 eiro apmērā ik mēnesi turpmākā gada garumā. 

Lūdzu, palīdzēsim Zentai!

 

Projekts ievietots portālā 26.10.2018

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Dakteris Poga

Namiņš bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

780 576.95 €