Follow us Today has already donated 1,291.00 €

Palīdzība Zentai Čugunovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, zieodjumu piesasite ir noslēgta, jo Zentai turpmāk būs iespēja saņemt valsts apmaksātus medikamantus. 

Zentai ir 55 gadi, viņa ir pavāre un ar ģimeni dzīvo Rīgā. Jau gandrīz 3 gadus viņa sadzīvo ar diagnozi – ļaundabīgs audzējs. Pārciestas 3 operācijas un ķīmijterapija. Bija periods, kad slimība bija uzveikta, pašsajūta laba un ārstu prognozes iepriecinošas. “Tās sajūtas ir neaprakstāmas, kad šķietami neuzveicamais ir uzvarēts”, stāsta Zenta.

Diemžēl šo prieku īsi pēc tam nomāca ārsta nepielūdzamais spriedums, ka slimība atgriezusies ar jaunu spēku. Līdzšinējie medikamenti vairs nav efektīvi, tādēļ ārstu konsīlijs ir lēmis, ka Zentas gadījumā var palīdzēt medikaments Lonsurf. Viņai nozīmētais zāļu kurss gada garumā izmaksā 12275.40 eiro. Nacionālais veselības dienests zāļu kompensāciju ir atteicis ar pamatojumu, ka Zentas diagnozei ir citi valsts apmaksāti medikamenti, tādēļ šiem, kurus ārsti nozīmējuši sievietes dzīvības glābšanai, līdzekļus nepiešķir. Zentai līdzekļu zāļu iegādei nav.

Lai kā viņa gribētu atgriezties pilnvērtīgā ikdienas dzīvē un pati strādāt, tomēr slimības dēļ viņa jau gandrīz pusotru gadu vairs nestrādā, taču prieku dod rūpes par piecgadīgo mazdēlu. “Kad onkoloģiskas slimības priekšā esi nonācis ķīlnieka lomā, cilvēka vērtības kļūst pavisam skaidras - būt veselam un pavadīt pēc iespējas ilgāku laiku ar saviem mīļajiem. Pašlaik vienīgais, kas man var ļoti palīdzēt, ir tieši līdzcilvēku atbalsts cīņai ar šo baiso slimību”, stāsta  Zenta un lūdz palīdzību zāļu iegādei 1022.95 eiro apmērā ik mēnesi turpmākā gada garumā. 

Lūdzu, palīdzēsim Zentai!

 

The Project is placed online on: 26.10.2018

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Palīdzība Guntai Odriņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 606.62 €