Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Palīdzība Zeihānam Stacjukevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Zēnam nepieciešamā summa saziedota!

Zeihāns ir 1gadiņu un 5 mēnešus vecs, dzīvespriecīgs puisītis. Mammai viņš ir pirmais un ļoti ilgi gaidīts bērniņš.

Pirms dažiem mēnešiem mamma ievēroja, ka Zeihāns ir kļuvis nedaudz savādāks, par ko liecināja nevēlēšanās kontaktēties ar citiem bērniem, šaurais interešu loks uz rotaļlietām – tikai rotaļu automašīnas riteņi, bumba un mantas, kas griežas vai rotē ap savu asi. Puisēns ļoti ieciklējas uz veļasmašīnu, kad tā darbojas mazgāšanas režīmā. Parādījusies pastiprināta jūtība pret skaļāku troksni (cilvēku balsis, mūzika, TV, rotaļlietu melodijas), bailes no tuviniekiem. Kad puisēns sāka staigāt, viņš pārvietojās bezmērķīgi, monotoni no vienas telpas uz otru, īpašu uzmanību nepievēršot nedz apkārtējiem, nedz notiekošajam ap viņu. Puisēns neatsaucas uz savu vārdiņu, nemēģina izteikt pirmās skaņas un zilbes.

Konsultējoties ar psihiatru, mammas bažas apstiprinājās. Šobrīd veiktie izmeklējumi liecina par bērna attīstības traucējumiem un aizturi, hipersensivitāti, kā arī aizdomas par autiskā spektra traucējumiem. Psihiatrs puisēnam rekomendēja uzsākt aktīvu rehabilitācijas kursu, lai veicinātu Zeihāna attīstību visās jomās. Lai puisēnam palīdzētu, nepieciešamas montesori nodarbības. Gadā tam vajadzīgi 1400 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo mamma dēliņu audzina viena.

Palīdzēsim Zeihānam!

Projekts ievietots portālā 10.05.2019

Projekts noslēgts 23.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Danielam Stepanovam

Atkārtota palīdzība Jeļenai Boļševičai

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 848.35 €