Follow us Today has already donated 10.00 €

Palīdzība Zeihānam Stacjukevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Zēnam nepieciešamā summa saziedota!

Zeihāns ir 1gadiņu un 5 mēnešus vecs, dzīvespriecīgs puisītis. Mammai viņš ir pirmais un ļoti ilgi gaidīts bērniņš.

Pirms dažiem mēnešiem mamma ievēroja, ka Zeihāns ir kļuvis nedaudz savādāks, par ko liecināja nevēlēšanās kontaktēties ar citiem bērniem, šaurais interešu loks uz rotaļlietām – tikai rotaļu automašīnas riteņi, bumba un mantas, kas griežas vai rotē ap savu asi. Puisēns ļoti ieciklējas uz veļasmašīnu, kad tā darbojas mazgāšanas režīmā. Parādījusies pastiprināta jūtība pret skaļāku troksni (cilvēku balsis, mūzika, TV, rotaļlietu melodijas), bailes no tuviniekiem. Kad puisēns sāka staigāt, viņš pārvietojās bezmērķīgi, monotoni no vienas telpas uz otru, īpašu uzmanību nepievēršot nedz apkārtējiem, nedz notiekošajam ap viņu. Puisēns neatsaucas uz savu vārdiņu, nemēģina izteikt pirmās skaņas un zilbes.

Konsultējoties ar psihiatru, mammas bažas apstiprinājās. Šobrīd veiktie izmeklējumi liecina par bērna attīstības traucējumiem un aizturi, hipersensivitāti, kā arī aizdomas par autiskā spektra traucējumiem. Psihiatrs puisēnam rekomendēja uzsākt aktīvu rehabilitācijas kursu, lai veicinātu Zeihāna attīstību visās jomās. Lai puisēnam palīdzētu, nepieciešamas montesori nodarbības. Gadā tam vajadzīgi 1400 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo mamma dēliņu audzina viena.

Palīdzēsim Zeihānam!

The Project is placed online on: 10.05.2019

Project completed 23.05.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stand With Ukraine

For Families in Poverty

Labas Ziņas*

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 848.35 €