Seko mums Šodien saziedoti jau 11,756.00 €

Palīdzība Žaklīnei Lavrei

Sirnīgs paldies visiem ziedotājiem! Žaklīnei nepieciešamā summa saziedota.

Žaklīnei ir divi gadiņi, un viņai ir dvīņumāsa. Abas meitenītes piedzima 36. grūtniecības nedēļā, bet fiziskā attīstība diemžēl Žaklīnei norit citādi nekā māsai. Mazajai Žaklīnei ir problēmas ar kreisās kājiņas gūžas locītavu un labās rokas pleca locītavu. Meitenītei labā kāja ir īsāka par kreiso, un tas būtiski kavē meitenītes fizisko attīstību. Žaklīnei grūtības sagādā ilgstoša stāvēšana kājās, grūti nostāvēt uz kreisās kājiņas, bieži zaudē līdzsvaru un, staigājot pa līdzenu virsmu, sanāk paklupt. Līdzsvara problēmu dēļ meitenītei ir jāpalīdz saģērbties un pastāvīgi jāuzrauga, kad viņa pārvietojas pa kāpnēm. Žaklīnei ir izmainīta staigāšana, un viņu pastāvīgi uzrauga traumatologs- ortopēds, ārsts rehabilitalogs, kā arī notiek regulāras fizioterapeita nodarbības.

Žaklīnei speciālisti rekomendē reitterapiju, jo tas būtiski uzlabotu meitenes gaitu un uzlabotu līdzsvara problēmas, koordināciju, līdzsvaru un tiktu pastiprināti trenēta gaita. Reitterapija veicinātu Žaklīnes pašcieņu, neatkarību un paškontroli. Reitterapijas nodarbības nepieciešamas 2x nedēļā visu gadu, un tas kopā maksā 2880 EUR un ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļu, lai nodrošinātu meitiņai šīs nodarbības. Ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt. 

Mums kopā jāpalīdz mazajai Žaklīnei. Kopā tas ir iespējams!

Projekts ievietots portālā 08.02.2021

Projekts noslēgts 22.02.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lienei Romanovskai

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Palīdzība Inetai Arnoldei

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 377.02 €