Follow us Today has already donated 2,434.00 €

Palīdzība Žaklīnei Lavrei

Sirnīgs paldies visiem ziedotājiem! Žaklīnei nepieciešamā summa saziedota.

Žaklīnei ir divi gadiņi, un viņai ir dvīņumāsa. Abas meitenītes piedzima 36. grūtniecības nedēļā, bet fiziskā attīstība diemžēl Žaklīnei norit citādi nekā māsai. Mazajai Žaklīnei ir problēmas ar kreisās kājiņas gūžas locītavu un labās rokas pleca locītavu. Meitenītei labā kāja ir īsāka par kreiso, un tas būtiski kavē meitenītes fizisko attīstību. Žaklīnei grūtības sagādā ilgstoša stāvēšana kājās, grūti nostāvēt uz kreisās kājiņas, bieži zaudē līdzsvaru un, staigājot pa līdzenu virsmu, sanāk paklupt. Līdzsvara problēmu dēļ meitenītei ir jāpalīdz saģērbties un pastāvīgi jāuzrauga, kad viņa pārvietojas pa kāpnēm. Žaklīnei ir izmainīta staigāšana, un viņu pastāvīgi uzrauga traumatologs- ortopēds, ārsts rehabilitalogs, kā arī notiek regulāras fizioterapeita nodarbības.

Žaklīnei speciālisti rekomendē reitterapiju, jo tas būtiski uzlabotu meitenes gaitu un uzlabotu līdzsvara problēmas, koordināciju, līdzsvaru un tiktu pastiprināti trenēta gaita. Reitterapija veicinātu Žaklīnes pašcieņu, neatkarību un paškontroli. Reitterapijas nodarbības nepieciešamas 2x nedēļā visu gadu, un tas kopā maksā 2880 EUR un ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļu, lai nodrošinātu meitiņai šīs nodarbības. Ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt. 

Mums kopā jāpalīdz mazajai Žaklīnei. Kopā tas ir iespējams!

The Project is placed online on: 08.02.2021

Project completed 22.02.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Džeimsam Feldmanim

First aid kits for Ukrainian defenders

Palīdzība Anetei Boļšakai

Atbalsts Ukrainas mācībspēku ģimenēm un RSU studentiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 487 050.95 €