Seko mums Šodien saziedoti jau 2,805.11 €

Palīdzība Vladislavam Lazučonokam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Vladislavam nepieciešamā summa saziedota.

Vladislavam no Jelgavas ir 10 gadi. Puisītis bija plānots, un gaidīts bērniņš. Zēns pasaulē ieradās ātrāk, 32. grūtniecības nedēļā, ļoti smagās dzemdībās. Smagi bija gan mammai, gan pašam Vladislavam, un grūtības ģimenei sākās neilgi pēc atgriešanās mājās. Vladislavs daudz raudāja, bija nemierīgs, vāji reaģēja uz otra cilvēka smaidu. Ar katru dienu arvien vairāk mamma ievēroja, ka puisēns nereaģē uz apkārt notiekošo, nelalināja un neprasījās pieaugušajiem rokās.

Vladislavs ikdienā izvairās no trokšņiem, ļoti jūtīgi reaģē uz smaržām, traipiem, netīrību, sabiedriskās vietās vienmēr lieto austiņas. Vladislavs ir ļoti miermīlīgs, smaidīgs un spēj lieliski parūpēties par sevi. Zēnam ļoti patīk zīmēt un strādāt ar plastilīnu.

Visu laiku ģimene ieguldīja visas savas pūles un finanses Vladislava attīstībā un nodarbībās. Zēns apgūst pamatizglītību mājas apstākļos, bet 2 reizes nedēļā Vladislavs apmeklē speciālo pedagogu un audiologopēdu. Progress ir liels un nodarbības jāturpina, bet šobrīd ģimeni piemeklējušas finansiālas grūtības un tā nespēj apmaksāt Vladislava nodarbības. Ģimene lūdz mūsu palīdzību. Kopā nepieciešami EUR 5034, lai 2 reizes nedēļā apmeklētu speciālo pedagogu un logopēdu.

Palīdzēsim Vladislavam visi kopā!

Projekts ievietots portālā 09.11.2020

Projekts noslēgts 31.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lolitai Jonānei

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Poļinai Tihanai

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

946 969.31 €