Follow us Today has already donated 2,815.11 €

Palīdzība Vladislavam Lazučonokam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Vladislavam nepieciešamā summa saziedota.

Vladislavam no Jelgavas ir 10 gadi. Puisītis bija plānots, un gaidīts bērniņš. Zēns pasaulē ieradās ātrāk, 32. grūtniecības nedēļā, ļoti smagās dzemdībās. Smagi bija gan mammai, gan pašam Vladislavam, un grūtības ģimenei sākās neilgi pēc atgriešanās mājās. Vladislavs daudz raudāja, bija nemierīgs, vāji reaģēja uz otra cilvēka smaidu. Ar katru dienu arvien vairāk mamma ievēroja, ka puisēns nereaģē uz apkārt notiekošo, nelalināja un neprasījās pieaugušajiem rokās.

Vladislavs ikdienā izvairās no trokšņiem, ļoti jūtīgi reaģē uz smaržām, traipiem, netīrību, sabiedriskās vietās vienmēr lieto austiņas. Vladislavs ir ļoti miermīlīgs, smaidīgs un spēj lieliski parūpēties par sevi. Zēnam ļoti patīk zīmēt un strādāt ar plastilīnu.

Visu laiku ģimene ieguldīja visas savas pūles un finanses Vladislava attīstībā un nodarbībās. Zēns apgūst pamatizglītību mājas apstākļos, bet 2 reizes nedēļā Vladislavs apmeklē speciālo pedagogu un audiologopēdu. Progress ir liels un nodarbības jāturpina, bet šobrīd ģimeni piemeklējušas finansiālas grūtības un tā nespēj apmaksāt Vladislava nodarbības. Ģimene lūdz mūsu palīdzību. Kopā nepieciešami EUR 5034, lai 2 reizes nedēļā apmeklētu speciālo pedagogu un logopēdu.

Palīdzēsim Vladislavam visi kopā!

The Project is placed online on: 09.11.2020

Projekts noslēgts 31.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Reinim Kosītim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

946 979.31 €