Seko mums Šodien saziedoti jau 2,217.75 €

Palīdzība Vladislavam Gromam

Vladislavam no Rīgas ir 40 gadi. Viņš kopš bērnības sadzīvo ar bērnu cerebrālās triekas radītājām sekām – viņš spēj pārvietoties tikai ar kruķiem. Staigāt viņš sāka tikai pēc operācijas, kas viņam tika veikta 6 gadu vecumā, kam sekoja intensīva rehabilitācija.

Neskatoties uz slimību, Vladislavs mājmācībā pabeidza 12. klasi, kā arī iestājās, bet nepabeidza studijas Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē. Vladislavs nestrādā, ikdienas gaitās viņam palīdz un aprūpē mamma, kura ir pensionāre.

Pēdējos gados Vladislava stāvoklis ir pasliktinājies, arvien lielākas grūtības sagādā pārvietošanās ar kruķiem, kāpšana pa kāpnēm. Ārsts nozīmējis rehabilitāciju, lai trenētu muskuļus, mazinātu spastiku, bet nepieciešamie 903 eiro, kas jāmaksā par 3 nedēļu rehabilitāciju centrā Jaunķemeri, viņam nav.

 

Palīdzēsim Vladislavam!

Projekts ievietots portālā 14.10.2020

Projekts noslēgts 19.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Stefanam Neļubinam

POGA uz riteņiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 056 276.69 €