Follow us Today has already donated 2,343.74 €

Palīdzība Vladislavam Gromam

Vladislavam no Rīgas ir 40 gadi. Viņš kopš bērnības sadzīvo ar bērnu cerebrālās triekas radītājām sekām – viņš spēj pārvietoties tikai ar kruķiem. Staigāt viņš sāka tikai pēc operācijas, kas viņam tika veikta 6 gadu vecumā, kam sekoja intensīva rehabilitācija.

Neskatoties uz slimību, Vladislavs mājmācībā pabeidza 12. klasi, kā arī iestājās, bet nepabeidza studijas Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē. Vladislavs nestrādā, ikdienas gaitās viņam palīdz un aprūpē mamma, kura ir pensionāre.

Pēdējos gados Vladislava stāvoklis ir pasliktinājies, arvien lielākas grūtības sagādā pārvietošanās ar kruķiem, kāpšana pa kāpnēm. Ārsts nozīmējis rehabilitāciju, lai trenētu muskuļus, mazinātu spastiku, bet nepieciešamie 903 eiro, kas jāmaksā par 3 nedēļu rehabilitāciju centrā Jaunķemeri, viņam nav.

 

Palīdzēsim Vladislavam!

The Project is placed online on: 14.10.2020

Projekts noslēgts 19.10.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

For mums with special children

Palīdzība Vladislavam Lazučonokam

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 184 552.61 €