Seko mums Šodien saziedoti jau 540.00 €

Palīdzība Vladimiram Soboļevam

Sirsnīgs paldies par ziedojumiem. Vladimiram nepieciešamā naudas summa saziedota.

33 gadus vecais liepājnieks Vladimirs 9 gadu vecumā saslima ar cukura diabētu.  Slimība norit ļoti smagā formā un grūti padodas ārstniecībai. Vladimirs vairākkārt slimības saasinājuma brīžos ir pat nonācis reanimācijā.

Kā slimības komplikācija Vladimiram attīstījās tā sauktās diabētiskās pēdas, kad kombinējoties sliktai asinsritei un neiropātijai cilvēks nespēj just sāpes, karstumu un aukstumu. Tā rezultātā Vladimirs nesajuta, ka pēdā bija izveidojusies neliela brūce. Rezultātā viņam nācās 2 reizes veikt operāciju un veikt kājas kaula tīrīšanu un visbeidzot komplikācijas bija tik smagas, ka 2011.gadā Vladimiram tika amputēta kreisā kāja līdz pat celim. Kopš tā laika viņa stāvoklis vēl vairāk pasliktinājās, jo viņš zaudēja arī redzi. Arī redzes zaudēšana ir viena no cukura diabēta komplikācijām.

Par Vladimiru nemitīgi rūpējas viņa mamma. Valsts apmaksātā kājas protēze, kuru Vladimirs lieto, viņam nav piemērota, regulāri noberž kāju, veidojas nedzīstošas brūces, operācijas šuve nāk vaļā, nepieciešams regulāri to ārstēt. Tas rada ne tikai ciešanas, bet arī papildus izdevumus.

Protēze ir ļoti smaga – 11 kilogrami, kurus slimības novārdzinātajam Vladimiram ir pat fiziski grūti izturēt. Kā Vladimirs norāda, tad, ja  viņš 2 dienas staigā ar protēzi, tad pēc tam nedēļu vajadzīga atpūta no tās. 

Ārsts norāda, ka Vladimiram nepieciešama cita, piemērotāka protēze ar gaisa spilvenu, kas maksā 4929 latus. Šādas naudas Vladimiram un viņa mammai nav. Lai ārstētos un izdzīvotu ģimenē bijis pat tāds izmisums, ka dzīvoklis ieķīlāts bankā un paņemts kredīts. Arī pašvaldība arī sniegusi palīdzību saskaņā ar normatīvajiem aktiem, tomēr risinājuma protēzes iegādei nav.

Vladimirs ir ļoti smagi slims, viņam nepieciešama regulāra aprūpe un vizītes pie ārstiem. Esošas protēzes lietošana ir ļoti apgrūtinoša un pat nevēlama.

Palīdzēsim Vladimiram atvieglot viņa tā jau smago un izmisuma pilno stāvokli, lai viņš varētu lietot viņam piemērotu, ērtu un drošu kājas protēzi!

Skatīties sižetu krievu valodā par Vladimiru variet šeit.

Projekts ievietots portālā 19.06.2013 Pēdējās izmaiņas veiktas 20.12.2013.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 741.68 €