Seko mums Šodien saziedoti jau 5,476.91 €

Palīdzība Vladimiram Birjukovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo no 1. jūnija Nexavar ir iekļauts valsts apmaksāto medikamentu sarakstā.

Vladimiram no Rīgas ir 60 gadi. Pērn augustā vīrietim tika diagnosticēta aknu karcinoma. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība.

Vladimirs ir precējies, kopā ar sievu izaudzinājis divus brīnišķīgus bērnus. Vladimirs ieguvis augstāko izglītību Rīgas Tehniskajā universitātē inženiera specialitātē, taču savu dzīvi tomēr saistījis ar loģistikas nozari, nostrādājis tajā 36 gadus. Par spīti slimībai Vladimirs joprojām turpina strādāt.

Vladimirs ir saņēmis vairākus ķīmisko embolizāciju kursus, vienlaicīgi arī lietojis medikamentus Nexavar, kas ir devuši labus rezultātus. Ārstu konsīlijs izvērtējot pirmā zāļu kursa rezultātus un efektivitāti, nozīmējis Vladimiram atkārtotu kursu. Ārstu prognozes ir pozitīvas. Medikamentus valsts kompensē tikai daļējā apmērā, Vladimiram pašam jāmaksā 854.54 eiro par vienu kursu. 12 mēnešu ārstniecībai nepieciešami 13 zāļu iepakojumi, kas kopā ir 11 109.02 eiro. Vladimiram šobrīd nav iespējas šādu summu apmaksāt, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

 

Palīdzēsim Vladimiram!

Projekts ievietots portālā 10.12.2018

Projekts noslēgts 04.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Agatai Tretjakai

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Dacei Korsakai

Palīdzība Romānam Rustamovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 137 703.00 €