Follow us Today has already donated 1,421.00 €

Palīdzība Vladimiram Birjukovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo no 1. jūnija Nexavar ir iekļauts valsts apmaksāto medikamentu sarakstā.

Vladimiram no Rīgas ir 60 gadi. Pērn augustā vīrietim tika diagnosticēta aknu karcinoma. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība.

Vladimirs ir precējies, kopā ar sievu izaudzinājis divus brīnišķīgus bērnus. Vladimirs ieguvis augstāko izglītību Rīgas Tehniskajā universitātē inženiera specialitātē, taču savu dzīvi tomēr saistījis ar loģistikas nozari, nostrādājis tajā 36 gadus. Par spīti slimībai Vladimirs joprojām turpina strādāt.

Vladimirs ir saņēmis vairākus ķīmisko embolizāciju kursus, vienlaicīgi arī lietojis medikamentus Nexavar, kas ir devuši labus rezultātus. Ārstu konsīlijs izvērtējot pirmā zāļu kursa rezultātus un efektivitāti, nozīmējis Vladimiram atkārtotu kursu. Ārstu prognozes ir pozitīvas. Medikamentus valsts kompensē tikai daļējā apmērā, Vladimiram pašam jāmaksā 854.54 eiro par vienu kursu. 12 mēnešu ārstniecībai nepieciešami 13 zāļu iepakojumi, kas kopā ir 11 109.02 eiro. Vladimiram šobrīd nav iespējas šādu summu apmaksāt, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

 

Palīdzēsim Vladimiram!

The Project is placed online on: 10.12.2018

Projekts noslēgts 04.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Nikolajam Savdonam

Help POGA grow!

Bērna sargeņģelis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 736.62 €