Seko mums Šodien saziedoti jau 135.00 €

Palīdzība Violetai Antoņenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Trūkstošo summu ģimene apmaksās no saviem līdzekļiem. 

Violetai no Ilūkstes ir 47 gadi. Dzemdību traumas dēļ Violetai ir smagi garīga rakstura traucējumi un noteikta pirmās grupas invaliditāte. Viņa nemāk ne lasīt, ne rakstīt, ne parakstīties. Viņas valoda ir neattīstīta, runā ar grūtībām, ko apkārtējie nevar saprast. Viņu aprūpē un pieskata mamma, ikdienā viņa apmeklē dienas aprūpes centru, kur notiek dažādas nodarbības.

Violetai ir lielas bailes no ārstiem, arī no zobārsta. Šobrīd ir saasinājusies problēma ar zobiem. Violetas baiļu un panikas dēļ, zobus viņai var labot tikai vispārējā narkozē. Ārsts konsultācijā teicis, ka jārauj 2 zobi, bet jālabo 7 zobi. Izmaksas būs vismaz 1000 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēl viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Violetai!

Projekts ievietots portālā 30.05.2023

Projekts noslēgts 09.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Miķelim Eglītim

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atmīnēšanas robots LABAIS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 102 082.03 €