Seko mums Šodien saziedoti jau 665.85 €

Palīdzība Viktorijai Prošinai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Viktorijai nepieciešamā summa saziedota.

Viktorijai ir 5 gadi, un viņa aug ģimenē, kas no gada vecuma ir uzņēmušies mīlēt, rūpēties un dot meitenītei ģimeni. Mazās Vikas stāsts ir skaudrs. Mazulīte pasaulē nāca sarežģītās dzemdībās, un Vikas bioloģiskā mamma no meitenītes atteicās uzreiz pēc dzemdībām. Pirmajā dzīves gadā Vika vairākkārt ir stacionēta dēļ saslimšanas ar plaušu karsoni, bronhiālo astmu, alerģijām un klepus lēkmēm. Tikai nesen mazajai tika uzstādīta diagnoze- motorā alālija intrauterīnas hipoksijas rezultātā.

Gada vecumā Vika tika adoptēta un nonāca fantastiskā ģimenē, kas uzņēmās lielas rūpes par meitenīti un adoptēja arī tikko dzimušo Vikas brālīti, lai mazulīši augtu kopā un nekad viens otru nezaudētu. Vikas ģimene nemitīgi vadāja mazo pie dažādiem speciālistiem, jo 2 gadu garumā nojauta, ka mazās attīstība nenotiek kā citiem bērniem un viņa atpaliek no saviem vienaudžiem. Kavējās arī Vikas valodiņa. Meitenīte regulāri par ģimenes līdzekļiem tika vesta pie neskaitāmiem speciālistiem un uz attīstošām nodarbībām- Montesori nodarbībām, baseinu, pie logopēda un uz speciālo bērnu attīstības centru, kā arī psihologa un sensorās istabas apmeklējumi, okulists, LORS, neirologs, psihiatrs, rehabilitologs, ortodonts, miofunkcionālās klīnikas apmeklējumi, delfīnterapijas kurss, kā arī bioakustiskās korekcijas metodes nodarbības.

Vikas attīstībā notiek progress, kaut arī lēni, tomēr notiek. Ģimene nevēlas apstāties un grib izdarīt maksimāli daudz, lai mazulīte saņemtu visu nepieciešamo atbalstu. Vikai nepieciešama neiropsiholoģiskā korekcija, kam gadā nepieciešami EUR 3240, logopēda-speciālā pedagoga nodarbības gadam EUR 1800 apmērā un ergoterapeita nodarbības gadam EUR 1080 apmērā. Kopā nepieciešami 6120 eiro. Šobrīd vajadzību ir ļoti daudz un ģimene finansiāli vairs pašu spēkiem netiek galā.

Ģimene ļoti lūdz mūsu atbalstu un mums jāpalīdz! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 20.05.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Albertam

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība Keitai Stomai

Palīdzība Dāvim Cēsniekam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 052 381.05 €