Seko mums Šodien saziedoti jau 11,034.29 €

Palīdzība Viktorijai Platkovai

Mērķis: Rehabilitācija 10 gadus vecai meitenei
Gadā nepieciešams: 4862

Viktorijai ir 10 gadi, viņa ir ļoti sabiedriska, mācās vispārējās skolas 3. klasē, Viktorijai ir daudz draugu. Meitenei patīk mācīties, viņa apmeklē bērnu klubu, piedalās dažādos konkursos un ar panākumiem – tajos iegūstot atzinību un godalgas. Meitene ir ļoti uzcītīga, pārvarot grūtības. Sapņo par to, ka varēs staigāt un skriet kā citi bērni.

Tomēr, lai bērns dzīvotu laimīgu un pilnvērtīgu dzīvi, viņai ir jāiemācās staigāt, jo dzemdību traumas rezultātā Viktorijai ir bērnu cerebrālā trieka.

Viktorijas ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu Viktorijai un dotu iespēju meitenei staigāt! Viktorijai šo sapni palīdzēs īstenot rehabilitācija starptautiskā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, delfinārijs Jevpatorijā, rehabilitācijas centrs „Vaivari” un sanatorija „Baltezers”.


2009. gada oktobrī- novembrī Daugavpilī RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Viktorijai Platkovai tika saziedoti 259,57 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 13.01. 2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

Klusais eņģelītis

Palīdzība Arttu Mikael Airiainen

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 584.67 €