Seko mums Šodien saziedoti jau 2,205.63 €

Palīdzība Viktorijai Ivanovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Viktorijai nepieciešamā summa saziedota.

Viktorijai oktobrī paliek 6 gadi. Meitenīte ir ļoti aktīva ,dzīvespriecīga un ļoti pacietīga. Meitenīte piedzima ātrāk, 33 grūtniecības nedēļā, un neilgi pēc dzimšanas mazulītei tika veikta operācija- ventrikulostomija, kas nozīmē šunta ievietošana galviņā. Viktorijai ir uzstādīta diagnoze- cerbrālā trieka, spastiska tetraparēze. Viktorija cieš arī no epilepsijas, savos 6 gados pārcietusi neskaitāmas operācijas, viņa nesēž, nerāpo, nestaigā un viņai ir vājredzība. Ģimenei Viktorija ir pilnībā jāaprūpē un jāasistē 24 stundas diennaktī.

Neskatoties uz visām Viktorijas grūtībām, meitenīte apmeklē bērnudārzu, 3 reizes nedēļā saņem fizioterapiju, ergoterapiju, masāžu un dodas uz baseinu. Regulāri veic rehabilitāciju NRC “Gaiļezers” un NRC ‘Vaivari”. Ģimene dara visu iespējamo, lai atvieglotu un sniegtu atbalstu savai meitiņai.

Speciālisti meitenei rekomendē regulāru rehabilitāciju, kas nozīmē 3x nedēļā 2 stundu fizioterapiju, regulāru ergoterapiju, audiologopēda nodarbības un osteopāta konsultācijas 1 reizi mēnesī. Šobrīd ģimenei nav šādu ienākumu, lai nosegtu Viktorijas rehabilitācijas izdevumus un viņi lūdz mūsu palīdzību. Kopā gadam rehabilitācijai nepieciešami 1935 eiro.

Palīdzēsim Viktorijai!

Projekts ievietots portālā 23.10.2020

Projekts noslēgts 07.11.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Robertam Baļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 165 699.21 €