Follow us Today has already donated 2,205.63 €

Palīdzība Viktorijai Ivanovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Viktorijai nepieciešamā summa saziedota.

Viktorijai oktobrī paliek 6 gadi. Meitenīte ir ļoti aktīva ,dzīvespriecīga un ļoti pacietīga. Meitenīte piedzima ātrāk, 33 grūtniecības nedēļā, un neilgi pēc dzimšanas mazulītei tika veikta operācija- ventrikulostomija, kas nozīmē šunta ievietošana galviņā. Viktorijai ir uzstādīta diagnoze- cerbrālā trieka, spastiska tetraparēze. Viktorija cieš arī no epilepsijas, savos 6 gados pārcietusi neskaitāmas operācijas, viņa nesēž, nerāpo, nestaigā un viņai ir vājredzība. Ģimenei Viktorija ir pilnībā jāaprūpē un jāasistē 24 stundas diennaktī.

Neskatoties uz visām Viktorijas grūtībām, meitenīte apmeklē bērnudārzu, 3 reizes nedēļā saņem fizioterapiju, ergoterapiju, masāžu un dodas uz baseinu. Regulāri veic rehabilitāciju NRC “Gaiļezers” un NRC ‘Vaivari”. Ģimene dara visu iespējamo, lai atvieglotu un sniegtu atbalstu savai meitiņai.

Speciālisti meitenei rekomendē regulāru rehabilitāciju, kas nozīmē 3x nedēļā 2 stundu fizioterapiju, regulāru ergoterapiju, audiologopēda nodarbības un osteopāta konsultācijas 1 reizi mēnesī. Šobrīd ģimenei nav šādu ienākumu, lai nosegtu Viktorijas rehabilitācijas izdevumus un viņi lūdz mūsu palīdzību. Kopā gadam rehabilitācijai nepieciešami 1935 eiro.

Palīdzēsim Viktorijai!

The Project is placed online on: 23.10.2020

Projekts noslēgts 07.11.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Palīdzi bērniem staigāt!

Draugu stipendija 2020

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 165 699.21 €