Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība Viktora Bērziņa aprūpē

16. janvāra vakarā mazā Viktora sirsniņa pārstāja pukstēt. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei. No saziedotajiem līdzekļiem tiks apmaksāti apbedīšanas izdevumi, bet atlikušie ziedojumi tiks izlietoti palīdzībai citām ģimenēm.  

Mazajam Viktoram ir divi gadi un smaga psihomotorās attīstības atpalicība un zarnu fiksācijas anomālijas. Puisēns pats nesēž, nerāpo, nestaigā un tiek barots caur kuņģa zondi ar speciālo šķidro pārtiku. Smagās slimības dēļ puisītis ir bērnu paliatīvās aprūpes dienesta redzeslokā. Slimo dēliņu ikdienā aprūpē mamma Baiba. Ģimenē aug arī otrs dēliņš, kurš apmeklē skolu. Vakaros un brīvdienās lielais brālis arī prasa mammas uzmanību un rūpes. Mamma ir nogurusi, tādēļ liels atspaids ir auklīte, kas atvieglo mammas ikdienu un dod laiku paveikt ikdienišķas lietas, kas ar smagi slimu bērniņu ir sarežģīti.  

Viktora ģimene lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai vismaz vienu dienu nedēļā arī turpmāk. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Viktora ģimenei! 

Projekts ievietots portālā 21.12.2019

Projekts noslēgts 17.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Gājputni

Palīdzība Albertam

Palīdzība Demidam Purvinskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 062 500.71 €