Follow us Today has already donated 22.00 €

Palīdzība Viktora Bērziņa aprūpē

16. janvāra vakarā mazā Viktora sirsniņa pārstāja pukstēt. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei. No saziedotajiem līdzekļiem tiks apmaksāti apbedīšanas izdevumi, bet atlikušie ziedojumi tiks izlietoti palīdzībai citām ģimenēm.  

Mazajam Viktoram ir divi gadi un smaga psihomotorās attīstības atpalicība un zarnu fiksācijas anomālijas. Puisēns pats nesēž, nerāpo, nestaigā un tiek barots caur kuņģa zondi ar speciālo šķidro pārtiku. Smagās slimības dēļ puisītis ir bērnu paliatīvās aprūpes dienesta redzeslokā. Slimo dēliņu ikdienā aprūpē mamma Baiba. Ģimenē aug arī otrs dēliņš, kurš apmeklē skolu. Vakaros un brīvdienās lielais brālis arī prasa mammas uzmanību un rūpes. Mamma ir nogurusi, tādēļ liels atspaids ir auklīte, kas atvieglo mammas ikdienu un dod laiku paveikt ikdienišķas lietas, kas ar smagi slimu bērniņu ir sarežģīti.  

Viktora ģimene lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai vismaz vienu dienu nedēļā arī turpmāk. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Viktora ģimenei! 

The Project is placed online on: 21.12.2019

Projekts noslēgts 17.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Rehabilitācija Akimam Kavaļenko

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Palīdzība Viktorijai Keišai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

161 759.21 €