Seko mums Šodien saziedoti jau 850.00 €

Palīdzība Viesturam Paulam Stradiņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Viesturam Paulam nepieciešamā summa saziedota.

Skaudrs un sirdi plosošs ir Viestura Paula stāsts. Šobrīd viņam ir 4 gadi. Puisēns piedzima pilnīgi vesels, attīstījās normāli, jau pavisam agrā vecumā spēja izrunāt dažādas zilbes. Pēc gada vecuma sasniegšanas viņa mamma sāka ievērot dažādas iezīmes Viestura uzvedībā, piemēram, ka puisēns vairs neatkārto skaņas. Tā kā Viestura mamma pati ir studējusi mākslu terapiju, viņa jau bija iepazinusies ar dažādām autiskā spektra traucējumu iezīmēm un spēja tās saredzēt arī savā dēlā. Tā tika uzsāktas dažādas pārbaudes, ārstu apmeklējumi. 2.5 gadu vecumā Viesturam neirologs ieteica apmeklēt dažādas attīstības terapijas nodarbības - audiologopēdu, ABA terapiju, Montessori. Viesturam ļoti patīk apmeklēt šīs nodarbības, un, pateicoties tām, ir krietni paplašinājies viņa vārdu krājums, kā arī mazinājušās Viestura paniskās bailes no nepazīstamām vietām. Tagad tikai retu reizi gadās kāda epizode. Arī Viestura mamma ir daudz iemācījusies no šīm nodarbībām par to, kā rīkoties dažādās situācijās. 3 gadu vecumā psihiatrs uzstādīja Viesturam diagnozes – bērnības autisms, citi runas un valodas attīstības traucējumi. Ārsti ieteica turpināt ABA terapiju un audiologopēda nodarbības, kā arī apmeklēt dažādas attīstošās nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem.

Viesturs ir ļoti aktīvs zēns, viņam ir problēmas koncentrēties mācībām un galda darbiem, tāpēc pirmsskolā mācīties ir grūti. Viņam nepieciešama individuāla pieeja un asistents. Tā kā asistentu neizdevās atrast, uz laiku to uzņēmās Viestura mamma. Šobrīd Viestura ģimenei ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai turpinātu iesākto progresu. Nepieciešami līdzekļi, lai puisēns varētu turpināt apmeklēt ABA terapijas nodarbības, audiologopēdu un atrastu asistentu vai iecietīgu audzinātāju, kas palīdzētu viņam mācīties kādā no Rīgas pirmsskolas iestādēm. ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām gadā nepieciešami 6720 eiro, no kuriem 5298 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1422 eiro. 

Palīdzēsim Viesturam un viņa ģimenei!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Projekts noslēgts 23.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Dominikam Kūlam

Karo droši!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 728.54 €