Seko mums Šodien saziedoti jau 2,217.75 €

Palīdzība Vanesai Feldmanei

Sirsnīgs paldies! Nepieciešamā summa ir saziedota!

Vanesai ir 20 gadi, viņa ir vecākā meita 3 bērnu ģimenē. Vanesa kopš dzimšanas ir neredzīga. Pēc ilgām cīņām par redzes atgūšanu, nācās samierināties, ka redzi atjaunot nav iespējams.

Neskatoties uz to, Vanesa ir pabeigusi vidusskolu, dzied dažādos koros, ir mācījusies spēlēt dažādus mūzikas instrumentus, kā arī dejot stepu. Vanesas radošums un dzīvesprieks iedvesmoja animatoru Nilu Skapānu izveidot animācijas filmu par pirātmeiteni Vanesu ''Es gribu redzēt rūķīšus”, filmu noskatīties iespējams šeit.  Krāsaino un sirsnīgo filmiņu ierunāja pati Vanesa, uzburot krāsainu un aizraujošu pasauli neredzīgas meitenes acīm.

Šobrīd Vanesa ir iestājusies Latvijas Universitātes Baltu filoloģijas fakultātē. Tas ir jauns izaicinājums gan pašai Vanesai, gan visai ģimenei. Vanesai, kā ikvienam studentam, ir nepieciešamība pēc ātras un operatīvas informācijas uztveres. Pašlaik darbs ar datoru ir iespējams, tikai pateicoties JAWS runājošajai programmai. Tomēr studiju vajadzībām liels atbalsts būtu ierīce Braila rinda FOCUS 40. Tā ļauj lasīt tekstu ar taustes palīdzību, ļauj vieglāk orientēties interneta vietnēs un dokumentos. Braila rinda ļauj ātri rediģēt tekstus, tā ir ideāla piezīmju veikšanai. Ierīces cena ir 3360 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Vanesai!

Projekts ievietots portālā 23.09.2020

Projekts noslēgts 05.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Dakteris Delfīns

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība Danilam Bespalovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 056 276.69 €