Follow us Today has already donated 2,465.74 €

Palīdzība Vanesai Feldmanei

Sirsnīgs paldies! Nepieciešamā summa ir saziedota!

Vanesai ir 20 gadi, viņa ir vecākā meita 3 bērnu ģimenē. Vanesa kopš dzimšanas ir neredzīga. Pēc ilgām cīņām par redzes atgūšanu, nācās samierināties, ka redzi atjaunot nav iespējams.

Neskatoties uz to, Vanesa ir pabeigusi vidusskolu, dzied dažādos koros, ir mācījusies spēlēt dažādus mūzikas instrumentus, kā arī dejot stepu. Vanesas radošums un dzīvesprieks iedvesmoja animatoru Nilu Skapānu izveidot animācijas filmu par pirātmeiteni Vanesu ''Es gribu redzēt rūķīšus”, filmu noskatīties iespējams šeit.  Krāsaino un sirsnīgo filmiņu ierunāja pati Vanesa, uzburot krāsainu un aizraujošu pasauli neredzīgas meitenes acīm.

Šobrīd Vanesa ir iestājusies Latvijas Universitātes Baltu filoloģijas fakultātē. Tas ir jauns izaicinājums gan pašai Vanesai, gan visai ģimenei. Vanesai, kā ikvienam studentam, ir nepieciešamība pēc ātras un operatīvas informācijas uztveres. Pašlaik darbs ar datoru ir iespējams, tikai pateicoties JAWS runājošajai programmai. Tomēr studiju vajadzībām liels atbalsts būtu ierīce Braila rinda FOCUS 40. Tā ļauj lasīt tekstu ar taustes palīdzību, ļauj vieglāk orientēties interneta vietnēs un dokumentos. Braila rinda ļauj ātri rediģēt tekstus, tā ir ideāla piezīmju veikšanai. Ierīces cena ir 3360 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Vanesai!

The Project is placed online on: 23.09.2020

Projekts noslēgts 05.10.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Danilam Bespalovam

Suns- vairāk kā draugs

Gaisma mūsu brīvībai!

Help POGA grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 184 674.61 €