Seko mums Šodien saziedoti jau 6,519.00 €

Palīdzība Valteram Salmiņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Valteram nepieciešamā summa saziedota.

Valteram ir 8 gadi un puisītis dzīvo Dobelē ar saviem mīļajiem vecākiem un māsiņu. Valteram ir arī brīnišķīgs pastaigu biedrs suns Ippa, kas nonācis ģimenē pēc daudzām vēstulēm ziemassvētku vecītim. Valters ir īpašs bērniņš, kuram diagnosticēts Dauna sindroms un viņš ģimenei ir liels dzīves skolotājs un kā saka pati ģimene: ”Ikviens, kurš atrodas līdzās Valteram, tā ir liela svētība.”

Ģimenē, kurā aug īpašs bērns ir daudz rūpju un darba, sevišķi skolas gaitas uzsākot. Valters šogad sāka apmeklēt 1.klasi un skolā viņam ļoti patīk. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, Valters visu iepriekšējo gadu regulāri apmeklēja alternatīvās izglītības un uzvedības terapijas nodarbības un turpina to darīt arī šobrīd. Apmeklējot nodarbības, apmāca arī ģimeni un asistentu, kas ikdienā ir skolā kopā ar Valteru. Pēc terapijām ir ļoti uzlabojusies puisēna sadarbība, uzmanības noturība, komunikācija ar citiem bērniem un pieaugušajiem. Valteram ir uzlabojusies izziņas attīstība, sīkās motorikas attīstība, runas un valodas attīstība. Liels prieks ģimenei ir par katru jauno Valtera sasniegumu un viņa prieku un smaidu par paša paveikto.

Valtera ģimene ir iedvesmas pilni iet uz priekšu un nevēlas apstāties nevienu mirkli un, lai Valters izaug par patstāvīgu, darbaspējīgu cilvēku, tāpēc visu kopdarbs - asistents, vecāki, skolas pedagogi un visas nodarbības, ko apmeklē Valters, viņa attīstībai ir ļoti svarīgas.

Nodarbības mēnesī izmaksā 484 eiro, kopā nepieciešami 5808 eiro, kas nosegtu izmaksas veselam gadam un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Kopā mēs varam sadoties rokās un palīdzēt piepildīt Valtera sapņus! Mums kopā izdosies!

Projekts ievietots portālā 13.10.2021

Projekts noslēgts 09.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 699 618.68 €