Seko mums Šodien saziedoti jau 527.81 €

Palīdzība Valērijai Naumovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Valērijai ir 19 gadi un jauniete savas dienas pārsvarā vada ratiņkrēslā. Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, centrālās nervu sistēmas bojājums.

Valērija līdz 13 gadu vecumam nestaigāja. Ar ziedotāju atbalstu 2013. un 2014.gadā Minhenes ortopēdiskajā klīnikā Valērijai tika veiktas divas operācijas gūžas locītavās un tika pagarināta kāju muskulatūra. Pēc veiktajām operācijām un saņemtajām rehabilitācijām, Valērija sāka staigāt ar atbalstu.

Jaunietei steidzami nepieciešama pielāgota un ratiņkrēslā uzstādīta sēdvirsma un atzveltne ar galvas balsta pozicionēšanu. Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 3077.91 eiro.

Palīdzēsim Valērijai! 

 

Projekts ievietots portālā 20.12.2018

Projekts noslēgts 13.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ralfam Černašovam

Klusais eņģelītis

Palīdzība Matīsam Balsim

Palīdzība Arturam Levickim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 585 680.75 €