Follow us Today has already donated 1,930.95 €

Palīdzība Valērijai Naumovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Valērijai ir 19 gadi un jauniete savas dienas pārsvarā vada ratiņkrēslā. Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, centrālās nervu sistēmas bojājums.

Valērija līdz 13 gadu vecumam nestaigāja. Ar ziedotāju atbalstu 2013. un 2014.gadā Minhenes ortopēdiskajā klīnikā Valērijai tika veiktas divas operācijas gūžas locītavās un tika pagarināta kāju muskulatūra. Pēc veiktajām operācijām un saņemtajām rehabilitācijām, Valērija sāka staigāt ar atbalstu.

Jaunietei steidzami nepieciešama pielāgota un ratiņkrēslā uzstādīta sēdvirsma un atzveltne ar galvas balsta pozicionēšanu. Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 3077.91 eiro.

Palīdzēsim Valērijai! 

 

The Project is placed online on: 20.12.2018

Projekts noslēgts 13.01.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Guntai Odriņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

735 856.53 €