Seko mums Šodien saziedoti jau 1,358.26 €

Palīdzība Valdai Tračumai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. 

Vai maz ir kāds, kurš nav neko dzirdējis par Rīgas Doma Kora skolu, tās izcilajiem pedagogiem, talantīgiem audzēkņiem, laureātiem un viņu sasniegumiem Latvijas un arī ārvalstu mērogā? Valda Tračuma visu savu profesionālo karjeru ir veltījusi mūzikai, kordziedāšanai, un kopš Rīgas Doma Kora skolas pirmsākumiem, jau teju 30 gadus, ir Rīgas Doma Kora skolas solo dziedāšanas pedagogs. Viņa ilgus gadus bijusi arī solo dziedāšanas nodaļas vadītāja, dažādu vokālo meistarklašu vadītāja, docētāja Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā vadot pedagoģisko praksi solo dziedāšanā, ilgus gadus bijusi diriģente Rīgas Kristus Karaļa draudzes korī, pirms tam Jūrmalas Katoļu draudzes korī, kā arī līdzdarbojusies daudzu citu koru vadīšanā. Arī šobrīd Valda ir aktīvs solo dziedāšanas pedagogs un metodiskās komisijas vadītāja, tādējādi savā karjeras laikā bijusi tieši iesaistīta daudzu spožāko Latvijas talantu profesionālajā briedumā.

Diemžēl, neilgi pirms gadu mijas, Valdai tika konstatēta melanoma, kas ir skārusi arī limfmezglus. Latvijas mediķu un specializēto klīniku iespēju robežās jau ir veikta ķirurģiska skarto audu izoperēšana. Šobrīd, pamatojoties uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Onkoloģijas centra ārstu konsīlija lēmumu, ir nozīmēta ārstēšanas programma, kurai, papildus valsts apmaksātajiem medikamentiem, nepieciešamas arī valsts neapmaksātas ļoti dārgas zāles YERVOY. Valda vērsīsies Nacionālajā veselības dienestā pēc individuālās kompensācijas, taču tā pozitīva lēmuma gadījumā var kompensēt tikai nelielu daļu no summas un atbilde jāgaida mēnesi. Taču slimība negaida, palīdzība vajadzīga jau tūlīt.

“Valdas devums mākslai un sabiedrībai ir nozīmīgs, tas iedrošina lūgt līdzcilvēku palīdzību. Iepriekš no sirds pateicamies katram, kas savu iespēju robežās ņems dalību nepieciešamo līdzekļu ziedošanā, kuru šobrīd trūkst Valdas ārstēšanai,” atklāj Valdas ģimene.  Par ziedojumiem, kas novirzīti no citiem melanomas pacientu neizlietotajiem līdzekļiem, Ziedot.lv iegādāsies pirmo zāļu devu 13 840,92 eiro apmērā. Pēc 3 nedēļām nepieciešama nākamā deva par tādu pat summu, bet pēc tam nepieciešamas vēl 2 palielinātas devas katra 17 301,15 eiro apmērā. Kopā 3 devām nepieciešami vēl 48 443,22 eiro.

Palīdzēsim Valdai!

Projekts ievietots portālā 23.01.2023

Projekts noslēgts 31.05.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 593.60 €