Seko mums Šodien saziedoti jau 578.00 €

Palīdzība Vadimam Petkunam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem, diemžēl šodien saņēmām skumjas ziņas, ka 21.augustā Rīgā slimnīcā Vadima sirds apstājās. Izsakām ģimenei visdziļāko līdzjūtību.

Vadimam saziedotie, bet neizlietotie līdzekļi, novirzīti Ziedot.lv onkoloģijas fondā. Fondā tiek uzkrāti tie līdzekļi, ko dažādu iemeslu dēļ nav izlietojuši onkoloģijas pacienti un ziedotāji nav lūguši šos ziedojumus atgriezt. Palīdzību no fonda līdzekļiem piešķir proporcionāli, kad trūkst līdzekļi palīdzības sniegšanai aktuālajiem palīdzības lūgumiem.

Vadimam saziedotie līdzekļi līdzekļi tiks izlietoti citiem smagi slimiem cilvēkiem. Ziedotāji, kuri vēlas saņemt savu ziedojumu atpakaļ, lūdzam sazināties ar Ziedot.lv mēneša laikā. Līdz 16.09.2016. pēc ziedotāju pieprasījuma atgriezti 2 ziedojumi 120 eiro apmērā. Atlikusī ziedojumu summa 42614.52 eiro. 

 Vadimam ir 22 gadi, iesāktas studijas Daugavpils augstskolā programmēšanas jomā, vecāki, 11 gadus veca māsa un brīnišķīga draudzene. Ģimene dzīvo Krāslavā. Viss būtu lieliski, ja vien pērn pavasarī Vadimam nebūtu parādījusies temperatūra, nogurums un palielināti limfmezgli. Izmeklējumi pie ārsta atklāja pašu ļaunāko - limfoleikozi jeb asins vēzi. Līdz tam Vadims par veselību nebija sūdzējies, dzīvojis veselīgi, ne lietojis alkoholu, ne smēķējis, bija apzinīgs students, regulāri sportojis.

Tad sākās cīņa ar slimību un ārstēšanās slimnīcā Rīgā. Gadu ilgā cīņa ar slimību rezultātus nav devusi, zāles nav spējušas slimību apturēt. Tā kā ārstniecības iespējas Latvijā ir izsmeltas un puisim palīdzēt ar Latvijā pieejamo ārstniecību nevar, tad ģimene meklējusi palīdzību Eiropas klīnikās. Charite medicīnas universitātes klīnika Vācijā piedāvā Vadimam ārstniecību, taču tā ir ļoti dārga. Par šo ārstniecību Vadims konsultējies ar Latvijas ārstu konsīliju, kas šo klīnikas piedāvājumu ir atbalstījis. Taču valsts diemžēl to neapmaksā. Ārstniecības kurss Vācijas klīnikā izmaksā 52 990 eiro, Vadimam privāti ziedoti 6000 eiro, tādēļ ziedojumos ģimene lūdz 46 990 eiro. Tā ir ļoti liela summa, taču no tās ir atkarīga jaunā cilvēka dzīvība. Ik katra diena ir no svara, lai slimība tiku uzveikta, tādēļ palīdzēsim Vadimam!

 

Projekts ievietots portālā 15.06.2016

Projekts noslēgts 23.08.2016

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Atkārtota palīdzība Irēnai

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Palīdzība Valteram Salmiņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 590 649.54 €