Seko mums Šodien saziedoti jau 460.00 €

Palīdzība Tomasam Jēkabsonam

Sirsnīgs paldies par ziedojumu. Tomasam nepieciešamā summa saziedota.

Regulāra rehabilitācija ļoti nepieciešama Tomasam no Rīgas. Jaunietim ir 15 gadi, un viņš mācās 9 klasē. Tomass piedzima ar iedzimtu centrālās nervu sistēmas bojājumu - Spina bifida (mugurkaula plēves bruka). Jaunieša ikdiena jau gadu gadiem ir regulāras rehabilitācijas nodarbības, reitereapija, masāža, peldēšana un speciālistu konsultācijas.

Tomasa ikdiena ir piepildīta un aktīva, jo paralēli mācībām un rehabilitācijai, jaunietis apmeklē ratiņtenisu, brauc uz sacensībām. Tomass mīl mūziku un pie katras izdevības apmeklē koncertus, teātri un kultūras pasākumus. Tomasa lielākā aizraušanās ir ģeogrāfija un dzīvnieki, un viņa nākotnes sapnis ir kļūt par veterinārārstu. Ar mūsu atbalstu Tomass ir apmeklējis rehabilitācijas nodarbības un peldēšanu. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, jo tas palīdz uzturēt fizisko formu un mazināt sāpošo muguru, kā arī vairot optimismu jaunieša ikdienā. Jaunietim gada rehabilitācijai nepieciešami 4590 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Tomasam saglabāt veselību un piepildīt savus sapņus. Ar mūsu palīdzību tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.11.2021

Projekts noslēgts 20.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Piepildi bērniņa sapni!

Cilvēkos ir spēks!

Zobu feja

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 661.68 €