Follow us Today has already donated 1,315.00 €

Palīdzība Tomasam Jēkabsonam

Sirsnīgs paldies par ziedojumu. Tomasam nepieciešamā summa saziedota.

Regulāra rehabilitācija ļoti nepieciešama Tomasam no Rīgas. Jaunietim ir 15 gadi, un viņš mācās 9 klasē. Tomass piedzima ar iedzimtu centrālās nervu sistēmas bojājumu - Spina bifida (mugurkaula plēves bruka). Jaunieša ikdiena jau gadu gadiem ir regulāras rehabilitācijas nodarbības, reitereapija, masāža, peldēšana un speciālistu konsultācijas.

Tomasa ikdiena ir piepildīta un aktīva, jo paralēli mācībām un rehabilitācijai, jaunietis apmeklē ratiņtenisu, brauc uz sacensībām. Tomass mīl mūziku un pie katras izdevības apmeklē koncertus, teātri un kultūras pasākumus. Tomasa lielākā aizraušanās ir ģeogrāfija un dzīvnieki, un viņa nākotnes sapnis ir kļūt par veterinārārstu. Ar mūsu atbalstu Tomass ir apmeklējis rehabilitācijas nodarbības un peldēšanu. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, jo tas palīdz uzturēt fizisko formu un mazināt sāpošo muguru, kā arī vairot optimismu jaunieša ikdienā. Jaunietim gada rehabilitācijai nepieciešami 4590 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Tomasam saglabāt veselību un piepildīt savus sapņus. Ar mūsu palīdzību tas izdosies!

The Project is placed online on: 02.11.2021

Project completed 20.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība plūdos cietušajiem Jēkabpilī

STOPIFY

More

Help for Elderly People

Atkārtota palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 903.83 €