Seko mums Šodien saziedoti jau 1,354.68 €

Palīdzība Tomasam Dobindam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Tomasam nepieciešamā summa saziedota.

Tomass ir aktīvs un dzīvespriecīgs puika, kuram ir dvīņumāsa. Abi mazulīši piedzima priekšlaicīgi un pirmās nedēļas pavadīja inkubatoros. Tomasa māsiņa lēnītēm atveseļojās, bet Tomasiņš saslima ar menigītu un neonatālo sepsi. Pārciestā slimība nepalika bez sekām un Tomasam ir uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Tomass nespēj sevi noturēt, nepieciešama pareiza pozicionēšana gan krēslā, gan ratos.  Neskatoties uz ierobežoto spēju kustēties un izteikties, Tomass ikdienā apmeklē parasto dārziņu, kur viņam ļoti patīk. Pateicoties fantastiskajam Tomasa asistentam Tomasam patīk visas "puišu lietas" - ātra braukšana ar ratiem, bumbu spārdīšana, braukšana no kalniņa. Puisēns ir arī iemācījies skaitīt līdz desmit gan latviešu, gan angļu valodā. Tomasam ir izteikti palaidņa daba, ja kāds izdara kādu nerātnību, viņam redzot, tad viņš dikti gardi smejas.
Uz doto brīdi tā kā Tomass pats nesēž un nespēj sevi pozicionēt, viņam ir nepieciešama speciāla sēdēšanas sistēma, ko ievieto ratiņkrēslā un tas ir neatņemams atbalsts Tomasa ikdienā. Šāda sēdēšanas sistēma izmaksā EUR 4000 un ģimenei tā ir ļoti liela naudas summa. Tomasa ģimene lūdz mūsu atbalstu un visi kopā mēs varam palīdzēt.

Palīdzēsim Tomasam!

Projekts ievietots portālā 18.06.2021

Projekts noslēgts 27.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 421 508.99 €