Follow us Today has already donated 2,200.00 €

Palīdzība Tomasam Dobindam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Tomasam nepieciešamā summa saziedota.

Tomass ir aktīvs un dzīvespriecīgs puika, kuram ir dvīņumāsa. Abi mazulīši piedzima priekšlaicīgi un pirmās nedēļas pavadīja inkubatoros. Tomasa māsiņa lēnītēm atveseļojās, bet Tomasiņš saslima ar menigītu un neonatālo sepsi. Pārciestā slimība nepalika bez sekām un Tomasam ir uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Tomass nespēj sevi noturēt, nepieciešama pareiza pozicionēšana gan krēslā, gan ratos.  Neskatoties uz ierobežoto spēju kustēties un izteikties, Tomass ikdienā apmeklē parasto dārziņu, kur viņam ļoti patīk. Pateicoties fantastiskajam Tomasa asistentam Tomasam patīk visas "puišu lietas" - ātra braukšana ar ratiem, bumbu spārdīšana, braukšana no kalniņa. Puisēns ir arī iemācījies skaitīt līdz desmit gan latviešu, gan angļu valodā. Tomasam ir izteikti palaidņa daba, ja kāds izdara kādu nerātnību, viņam redzot, tad viņš dikti gardi smejas.
Uz doto brīdi tā kā Tomass pats nesēž un nespēj sevi pozicionēt, viņam ir nepieciešama speciāla sēdēšanas sistēma, ko ievieto ratiņkrēslā un tas ir neatņemams atbalsts Tomasa ikdienā. Šāda sēdēšanas sistēma izmaksā EUR 4000 un ģimenei tā ir ļoti liela naudas summa. Tomasa ģimene lūdz mūsu atbalstu un visi kopā mēs varam palīdzēt.

Palīdzēsim Tomasam!

The Project is placed online on: 18.06.2021

Projekts noslēgts 27.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Iļjam Kaļvanam

POGA uz riteņiem

Palīdzība Kevinam Kļaviņam

Palīdzība Airitai Ābolai (Mētrai)

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 220 548.52 €