Seko mums Šodien saziedoti jau 480.00 €

Palīdzība Tomam Rēvicam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Tomam nepieciešamā summa saziedota.

Toms ir īpašs bērns. Puisēnam ir 7 gadi un gan viņam, gan ģimenei ir jāsadzīvo ar viņam uzstādīto diagnozi – bērnības autisms. Toms ir aktīvs, pozitīvs un ļoti draudzīgs zēns. Viņš daudz smaida, skaļi priecājas par visu labo un, lai arī uztver pasauli citādāk, vēlas būt sabiedrības daļa. Valodas aiztures un citu mācīšanās un uztveres traucējumu dēļ zēnam ir grūtības iegūt draugus un uzturēt draudzīgas un sociāli pozitīvas attiecības ar citiem cilvēkiem. Toms aizraujas ar Makvīna rotaļu auto, grāmatu krāsošanu un viņam ļoti patīk likt puzles.

Autisma diagnozei nāk līdzi smagas izpausmes – Toms ir  īpaši jūtīgs uz spilgtu gaismu, cilvēku pūļiem, neparastām smaržām un skaļiem trokšņiem. Toms ārkārtīgi asi reaģē uz šiem faktoriem un tādēļ nevar apmeklēt bērnudārzu pilnu dienu. 3 reizes nedēļā mamma puisēnu ved uz ABA terapiju, kur Toms jūtas gaidīts, mierīgs un gatavs mācīties jaunas prasmes. Nav iedomājam Toma ikdiena bez šīs vērtīgās terapijas, jo tā sniedz atbalstu ne tikai pašam Tomam, bet arī ģimenei. ABA terapijas nodarbības ir arī liels atbalsts puisēna skolas gaitu uzsākšanai šogad. ABA terapijas nodarbības ir dārgas un ģimenei paliek arvien grūtāk tās apmaksāt no saviem līdzekļiem.

Tomam ļoti nepieciešams mūsu atbalsts, lai varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības veselu gadu. Nodarbībām nepieciešami EUR 3888 un mēs varam palīdzēt!

Palīdzēsim Tomam kopā! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 10.11.2021

Projekts noslēgts 29.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Zobu feja

Mazo sirsniņu cerības

Atkārtota palīdzība Indrai Kroičai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 681.68 €