Follow us Today has already donated 1,315.00 €

Palīdzība Tomam Rēvicam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Tomam nepieciešamā summa saziedota.

Toms ir īpašs bērns. Puisēnam ir 7 gadi un gan viņam, gan ģimenei ir jāsadzīvo ar viņam uzstādīto diagnozi – bērnības autisms. Toms ir aktīvs, pozitīvs un ļoti draudzīgs zēns. Viņš daudz smaida, skaļi priecājas par visu labo un, lai arī uztver pasauli citādāk, vēlas būt sabiedrības daļa. Valodas aiztures un citu mācīšanās un uztveres traucējumu dēļ zēnam ir grūtības iegūt draugus un uzturēt draudzīgas un sociāli pozitīvas attiecības ar citiem cilvēkiem. Toms aizraujas ar Makvīna rotaļu auto, grāmatu krāsošanu un viņam ļoti patīk likt puzles.

Autisma diagnozei nāk līdzi smagas izpausmes – Toms ir  īpaši jūtīgs uz spilgtu gaismu, cilvēku pūļiem, neparastām smaržām un skaļiem trokšņiem. Toms ārkārtīgi asi reaģē uz šiem faktoriem un tādēļ nevar apmeklēt bērnudārzu pilnu dienu. 3 reizes nedēļā mamma puisēnu ved uz ABA terapiju, kur Toms jūtas gaidīts, mierīgs un gatavs mācīties jaunas prasmes. Nav iedomājam Toma ikdiena bez šīs vērtīgās terapijas, jo tā sniedz atbalstu ne tikai pašam Tomam, bet arī ģimenei. ABA terapijas nodarbības ir arī liels atbalsts puisēna skolas gaitu uzsākšanai šogad. ABA terapijas nodarbības ir dārgas un ģimenei paliek arvien grūtāk tās apmaksāt no saviem līdzekļiem.

Tomam ļoti nepieciešams mūsu atbalsts, lai varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības veselu gadu. Nodarbībām nepieciešami EUR 3888 un mēs varam palīdzēt!

Palīdzēsim Tomam kopā! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 10.11.2021

Project completed 29.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Power generators for Ukraine 2022

Palīdzība Viktorijai Diļevkai

Atkārtota palīdzība Inetai Arnoldei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 903.83 €