Seko mums Šodien saziedoti jau 130.00 €

Palīdzība Timuram Krasnovam

Timuram no Daugavpils ir 5 gadi. Puisēnam 3 gadu vecumā atklāja ļoti diagnozi - autiskā spektra traucējumi. Timurs nerunāja, dīvaini uzvedās, nespēja komunicēt  ar citiem bērniem, nepiedalījās kolektīvās aktivitātes.

Timuram mēdz būt agresijas lēkmes. Puisēns apmeklē specializēto bērnudārzu un parādījušies uzlabojumi, bet darbs jāturpina. Timurs ir ļoti radošs bērns, viņam patīk zīmēt, dziedāt, viņam patīk mūzika. Patīk lasīt grāmatas un viņš var ilgi sēdēt un lasīt grāmatu skaļi savā valodā. Viņš ir ļoti laipns, atvērts un dzīvespriecīgs bērns.

Paralēli ieguldītajam darbam bērnudārzā, Timura psihiatrs rekomendē regulāras audiologopēda nodarbības divas reizes nedēlā un ABA terapijas nodarbības trīs reizes nedēļā, bet puisēna mammai tas šobrīd nav iespējams, jo ir vienīgā ģimenes apgādniece. Timura  audiologopēda un ABA terapijas nodarbībām gadā nepieciešami 8060 eiro.

Palīdzēsim Timuram kopā! Mums jāpalīdz zēnam sasniegt jaunus mērķus!

Projekts ievietots portālā 08.02.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība Keitai Vītiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 338.98 €