Follow us Today has already donated 1,378.26 €

Palīdzība Timuram Krasnovam

Timuram no Daugavpils ir 5 gadi. Puisēnam 3 gadu vecumā atklāja ļoti diagnozi - autiskā spektra traucējumi. Timurs nerunāja, dīvaini uzvedās, nespēja komunicēt  ar citiem bērniem, nepiedalījās kolektīvās aktivitātes.

Timuram mēdz būt agresijas lēkmes. Puisēns apmeklē specializēto bērnudārzu un parādījušies uzlabojumi, bet darbs jāturpina. Timurs ir ļoti radošs bērns, viņam patīk zīmēt, dziedāt, viņam patīk mūzika. Patīk lasīt grāmatas un viņš var ilgi sēdēt un lasīt grāmatu skaļi savā valodā. Viņš ir ļoti laipns, atvērts un dzīvespriecīgs bērns.

Paralēli ieguldītajam darbam bērnudārzā, Timura psihiatrs rekomendē regulāras audiologopēda nodarbības divas reizes nedēlā un ABA terapijas nodarbības trīs reizes nedēļā, bet puisēna mammai tas šobrīd nav iespējams, jo ir vienīgā ģimenes apgādniece. Timura  audiologopēda un ABA terapijas nodarbībām gadā nepieciešami 8060 eiro.

Palīdzēsim Timuram kopā! Mums jāpalīdz zēnam sasniegt jaunus mērķus!

The Project is placed online on: 08.02.2023

Project completed 31.12.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzība Diānai Priedei

Before you fly, plant a tree!

Palīdzība Braienam Paškevičam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 613.60 €