Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Timofejam Nikolajevam

Timofejs piedzima grūtās dzemdībās, bet no slimnīcas izrakstīja kā veselu bērnu. Laikam ejot, vecāki ievēroja, ka Timofejs neattīstās atbilstoši vecumam. Ārstu uzstādītā diagnoze – sekas pēc perinatālas CNS hipoksijas ar psihomotorās attīstības tempa aizturi. Bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Diagnoze tika uzstādīta 1 gada un 3 mēnešu vecumā.

Pašlaik Timofejam ir trīs gadiņi. Timofejs ir smaidīgs, sabiedrisks un emocionāls zēns.  Zēns nerunā, nesēž, pārvietojas lienot pa grīdu, mēģina nostāties rāpus pozā. Neskatoties uz kustību  traucējumiem, zēnam ir ļoti liela interese par apkārtējo pasauli. Timofejam patīk viss jaunais, ļoti patīk zīmēt ar pirkstiņu krāsām, patīk pārlikt rotaļlietas, ļoti patīk mūzikas instrumenti.  

Timofeja māmiņa ļoti daudz nodarbojas ar zēnu mājās, izpildot fizioterapeita rekomendētos vingrojumus. Zēns regulāri apmeklē audiologopēdu, ergoterapiju un fizioterapiju.

Vecāki no saviem līdzekļiem zēnam apmaksā reitterapiju, ergoterapiju, osteopātu, delfīnterapiju, audiologopēdu, baseina apmeklējumu.

Lai stimulētu valodas attīstību, veicinātu kustību un emocionālo attīstību, ārsts ir rekomendējis mūzikas terapiju.

Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu šo terapiju, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Timofejs varētu saņemt mūzikas terapiju pēc Tomatis metodes 4 sesiju kursus. Viens kurss (13 nodarbības pa 2 stundām) maksā 390 eiro, kopā nepieciešami 1560 eiro.

Palīdzēsim Timofejam!

Projekts ievietots portālā 30.10.2018

Projekts noslēgts 10.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzība Sabīnei Strodei

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

324 787.92 €