Seko mums Šodien saziedoti jau 20,612.58 €

Palīdzība Strazdu ģimenei pēc ugunsgrēka

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

24. novembra rītā ugunsgrēks izcēlās Aizputes novada Lažas pagasta “Zaļumos”. Ugunsgrēkā pilnībā nodega Strazdu ģimenes māja ar visu iedzīvi. Mājas zaudēja 7 cilvēki – 3 mazi bērni, viņu vecāki un vecvecāki.

Dūmus pamanīja 4 gadus vecais Krišjānis. Tobrīd mājās bija mamma Guna ar visiem trim mazajiem bērniem - Krišjāni un viņa 3 un 2 gadus vecajām māsiņām Rūtu un Līvu. Mamma ar bērniem nekavējoties pameta degošo māju. 

Pagaidām vecvecāki Ziedonis un Agita apmetušies pie kaimiņiem. Viņiem svarīgi palikt mājvietas tuvumā, jo tur gadu gaitā iekopta piemājas saimniecība,  kūtī ir gotiņas, cūkas, vistas pašu ģimenes iztikšanai. Vedekla ar bērniem ir pagaidām apmetušies pie radiniekiem. Tomēr visa ģimene grib dzīvot kopā un lūdz līdzcilvēku palīdzību gatavās moduļu mājiņas vai dzīvojamā vagoniņa iegādei.

TV sižetu par ugunsgrēku skatieties 2.decembrī plkst. 20.35 LNT raidījumā Degpunktā.

Palīdzēsim ģimenei!

Projekts ievietots portālā 02.12.2016

Projekts noslēgts 06.12.2016

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90006385*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Alanam Šulcam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 457 548.29 €