Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Stefanam ir 5 gadi. Neilgi pēc dzimšanas mazajam Stefanam sākās krampji, kas notika ļoti bieži – līdz pat 5 mēnešu vecumam. Vecāki kopā ar ārstiem izmēģināja dažādus medikamentus, taču tie nepalīdzēja. Epilepsijas lēkmes atkārtojās ik pa 6 minūtēm. Mamma ar Stefanu ilgstoši atradās slimnīcā. Pēc speciālas diētas uzsākšanas epilepsijas lēkmes apstājās un tas bija mirkli pirms 5 mēnešu vecuma, un beidzot puisēns sāka lēnām attīstīties – apsēdās 1,8 gadu vecumā un 2,6 gadu vecumā sāka rāpot un piecēlās kājās. Stefana ģimene iegulda milzīgas pūles puisēna attīstībā – regulāra rehabilitācija un speciālistu apmeklējumi ir Stefana ikdiena. Rudenī Stefanam ir plānota operācija, pēc kuras ir lielas cerības, ka viņš sāks staigāt.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Stefans regulāri jau otro gadu saņem ABA terapijas nodarbības. Apmeklēto nodarbību rezultātā zēns spēj noturēt uzmanību un ir iemācījies norādīt uz priekšmetiem, pateikt dažus vārdus. Pēc speciālistu ieteikuma un Stefana progresa ABA terapijas nodarbības ir jāturpina. Puisēna gada ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3558 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Stefanam! Mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 05.08.2021

Projekts noslēgts 31.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atkārtota palīdzība Jeļenai Boļševičai

Labas Ziņas*

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €