Follow us Today has already donated 169.00 €

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Stefanam ir 5 gadi. Neilgi pēc dzimšanas mazajam Stefanam sākās krampji, kas notika ļoti bieži – līdz pat 5 mēnešu vecumam. Vecāki kopā ar ārstiem izmēģināja dažādus medikamentus, taču tie nepalīdzēja. Epilepsijas lēkmes atkārtojās ik pa 6 minūtēm. Mamma ar Stefanu ilgstoši atradās slimnīcā. Pēc speciālas diētas uzsākšanas epilepsijas lēkmes apstājās un tas bija mirkli pirms 5 mēnešu vecuma, un beidzot puisēns sāka lēnām attīstīties – apsēdās 1,8 gadu vecumā un 2,6 gadu vecumā sāka rāpot un piecēlās kājās. Stefana ģimene iegulda milzīgas pūles puisēna attīstībā – regulāra rehabilitācija un speciālistu apmeklējumi ir Stefana ikdiena. Rudenī Stefanam ir plānota operācija, pēc kuras ir lielas cerības, ka viņš sāks staigāt.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Stefans regulāri jau otro gadu saņem ABA terapijas nodarbības. Apmeklēto nodarbību rezultātā zēns spēj noturēt uzmanību un ir iemācījies norādīt uz priekšmetiem, pateikt dažus vārdus. Pēc speciālistu ieteikuma un Stefana progresa ABA terapijas nodarbības ir jāturpina. Puisēna gada ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3558 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Stefanam! Mēs to varam!

The Project is placed online on: 05.08.2021

Project completed 31.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

10 FOX for Ukraine

Palīdzība Valdai Tračumai

Dental Treatment for People with Special Needs

Help Dēvids Sokolovs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

412 007.35 €