Seko mums Šodien saziedoti jau 15.00 €

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Stefanam nepieciešamā summa saziedota.

Mazais Stefans ir 4 gadus vecs zēns no Stopiņu novada. Puisēns ģimenē ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Stefans piedzima 41. nedēļā stimulētās dzemdībās. Neilgi pēc dzimšanas mazajam Stefanam sākās krampji, kas notika ļoti bieži, līdz pat 5 mēnešu vecumam. Vecāki kopā ar ārstiem izmēģināja dažādus medikamentus, taču tie nepalīdzēja. Epilepsijas lēkmes atkārtojās ik pa 6 minūtēm. Mamma ar Stefanu līdz pat 3 mēnešiem atradās slimnīcā. Pēc speciālas ketogēnas diētas uzsākšanas epilepsijas lēkmes apstājās un tas bija mirkli pirms 5 mēnešu vecuma, un beidzot puisēns sāka lēnām attīstīties – apsēdās 1,8 gadu vecumā un 2,6 gadu vecumā sāka rāpot un piecēlās kājās.

Vecāki katru dienu pieliek lielas pūles, lai puisēns attīstītos, bet darba vēl ļoti daudz. Dinamika notiek, bet ļoti lēni. Zēns tiek vests uz fizioterapiju, masāžu, ergoterapiju. Tiek regulāri apmeklēts osteopāts.

Stefana ģimenē vēl ir 9 gadus vecāka māsiņa, kurai ir redzes problēmas un viņa apmeklē vājredzīgo skolu, un 1 gadu veca māsiņa. Tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks, kas cenšas nodrošināt visu nepieciešamo, un vecmāmiņa, kura ir liels palīgs bērnu pieskatīšanā. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam Stefans jau ir saņēmis 3 intensīvus ABA terapijas kursus. Kopā ar citām rehabilitācijām šī terapija deva labus rezultātus zēna attīstībā. Zēns spēj noturēt uzmanību un iemācījās norādīt uz priekšmetiem.

Lai Stefans attīstītos, ir ļoti nepieciešams turpināt intensīvas ABA terapija nodarbības 5 reizes nedēļā 3 mēnešu garumā, kas šobrīd ģimenei nav pa kabatai un vajadzīga līdzcilvēku palīdzību. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3557 eiro.

Palīdzēsim Stefanam! Mēs to varam!

 

Projekts ievietots portālā 06.07.2020

Projekts noslēgts 03.08.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Suns- vairāk kā draugs

Stiprini Stipros!

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

828 661.35 €