Follow us Today has already donated 38.00 €

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Stefanam nepieciešamā summa saziedota.

Mazais Stefans ir 4 gadus vecs zēns no Stopiņu novada. Puisēns ģimenē ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Stefans piedzima 41. nedēļā stimulētās dzemdībās. Neilgi pēc dzimšanas mazajam Stefanam sākās krampji, kas notika ļoti bieži, līdz pat 5 mēnešu vecumam. Vecāki kopā ar ārstiem izmēģināja dažādus medikamentus, taču tie nepalīdzēja. Epilepsijas lēkmes atkārtojās ik pa 6 minūtēm. Mamma ar Stefanu līdz pat 3 mēnešiem atradās slimnīcā. Pēc speciālas ketogēnas diētas uzsākšanas epilepsijas lēkmes apstājās un tas bija mirkli pirms 5 mēnešu vecuma, un beidzot puisēns sāka lēnām attīstīties – apsēdās 1,8 gadu vecumā un 2,6 gadu vecumā sāka rāpot un piecēlās kājās.

Vecāki katru dienu pieliek lielas pūles, lai puisēns attīstītos, bet darba vēl ļoti daudz. Dinamika notiek, bet ļoti lēni. Zēns tiek vests uz fizioterapiju, masāžu, ergoterapiju. Tiek regulāri apmeklēts osteopāts.

Stefana ģimenē vēl ir 9 gadus vecāka māsiņa, kurai ir redzes problēmas un viņa apmeklē vājredzīgo skolu, un 1 gadu veca māsiņa. Tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks, kas cenšas nodrošināt visu nepieciešamo, un vecmāmiņa, kura ir liels palīgs bērnu pieskatīšanā. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam Stefans jau ir saņēmis 3 intensīvus ABA terapijas kursus. Kopā ar citām rehabilitācijām šī terapija deva labus rezultātus zēna attīstībā. Zēns spēj noturēt uzmanību un iemācījās norādīt uz priekšmetiem.

Lai Stefans attīstītos, ir ļoti nepieciešams turpināt intensīvas ABA terapija nodarbības 5 reizes nedēļā 3 mēnešu garumā, kas šobrīd ģimenei nav pa kabatai un vajadzīga līdzcilvēku palīdzību. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3557 eiro.

Palīdzēsim Stefanam! Mēs to varam!

 

The Project is placed online on: 06.07.2020

Projekts noslēgts 03.08.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Suns- vairāk kā draugs

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Dāvim Lambertam

Dots devējam atdodas

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

814 029.99 €