Seko mums Šodien saziedoti jau 17,764.95 €

Palīdzība Stanislavam Pavlovam -Tumaševicam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Stanislavam nepieciešamā summa saziedota.

Stanislavs ir 5 gadus vecs zēns no Rīgas. Zēna diagnoze ir autiskā spektra traucējumi, epilepsija un ģenētiska saslimšana, kuras iespaidā Stanislavs nevar apmeklēt bērnudārzu kopā ar citiem saviem vienaudžiem. Zēns arī nevar palikt viens un katru dienu pavada kopā ar savu mammu un vecmāmiņu. Autiskā spektra traucējumi ir ļoti sarežģīta un smaga diagnoze un Staņislava tuviniekiem katra diena ir izaicinājumiem pilna. Zēnam grūtības sagādā komunikācija ar līdzcilvēkiem, var būt pēkšņas garastāvokļa maiņas, dusmu lēkmes un citas izpausmes, kas ļoti apgrūtina ģimenes sadzīvi. Visa dzīve tiek plānota, lai pielāgotos dēla dienas ritmam, vēlmēm un vajadzībām. Par cik Stanislavs visas dienas pavada vientulībā kopā ar savu mammu un vecmāmiņu, speciālisti rekomendē regulāri apmeklēt ABA terapijas nodarbības, jo tā ir iespēja mācīties un reizē socializēties. Stanislavam speciālisti rekomendē šīs terapijas nodarbības apmeklēt 3 reizes nedēļā, kas dos ļoti būtiskus uzlabojumus zēna attīstībā. Staņislava ģimenei nav lieku līdzekļu, lai apmaksātu šādas nodarbības. Sešiem mēnešiem nepieciešami EUR 3600.

Palīdzēsim Staņislavam šajā grūtajā brīdī! Kopā mums ir spēks!

Projekts ievietots portālā 22.07.2022

Projekts noslēgts 01.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

DOD PIECI 2022

Palīdzība Jolantai Venerei

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 750 388.65 €