Follow us Today has already donated 5,737.00 €

Palīdzība Stanislavam Pavlovam -Tumaševicam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Stanislavam nepieciešamā summa saziedota.

Stanislavs ir 5 gadus vecs zēns no Rīgas. Zēna diagnoze ir autiskā spektra traucējumi, epilepsija un ģenētiska saslimšana, kuras iespaidā Stanislavs nevar apmeklēt bērnudārzu kopā ar citiem saviem vienaudžiem. Zēns arī nevar palikt viens un katru dienu pavada kopā ar savu mammu un vecmāmiņu. Autiskā spektra traucējumi ir ļoti sarežģīta un smaga diagnoze un Staņislava tuviniekiem katra diena ir izaicinājumiem pilna. Zēnam grūtības sagādā komunikācija ar līdzcilvēkiem, var būt pēkšņas garastāvokļa maiņas, dusmu lēkmes un citas izpausmes, kas ļoti apgrūtina ģimenes sadzīvi. Visa dzīve tiek plānota, lai pielāgotos dēla dienas ritmam, vēlmēm un vajadzībām. Par cik Stanislavs visas dienas pavada vientulībā kopā ar savu mammu un vecmāmiņu, speciālisti rekomendē regulāri apmeklēt ABA terapijas nodarbības, jo tā ir iespēja mācīties un reizē socializēties. Stanislavam speciālisti rekomendē šīs terapijas nodarbības apmeklēt 3 reizes nedēļā, kas dos ļoti būtiskus uzlabojumus zēna attīstībā. Staņislava ģimenei nav lieku līdzekļu, lai apmaksātu šādas nodarbības. Sešiem mēnešiem nepieciešami EUR 3600.

Palīdzēsim Staņislavam šajā grūtajā brīdī! Kopā mums ir spēks!

The Project is placed online on: 22.07.2022

Project completed 01.08.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzība dzīvniekiem

Fulfil a child's dream!

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 820 882.53 €