Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība Staņislava Jegorova ģimenei

Staņislavam jeb Stasītim ir 7 gadiņi, viņš ģimenē bija ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Dzemdību traumas rezultātā bērnam bija skābekļa trūkums, krampji, un tas atstāja nopietnas sekas uz bērna tālāko attīstību. Ārstu uzstādītā diagnoze  - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Tas nozīmē, ka bērns pats nesēž, nerunā, nestaigā, nerāpo, tikai ar emocijām spēj parādīt kā viņš jūtās.

Kad Staņislava mamma nolēma atsākt darba gaitas, nācās saskarties ar situāciju, kad ārkārtīgi grūti ir atrast cilvēku, kurš būtu gatavs uzņemties rūpes par smagi slimu bērnu. Rezultātā Stasīti pieskata vairākas auklītes, kuras strādā uz maiņām. Ikdienā pārnākot mājās pēc garas darba dienas, rūpes par smagi slimo bērnu gulstas uz vecāku pleciem, uzmanību prasa arī Stasīša vecākā māsa, kurai šobrīd jau ir 14 gadi.

Nu jau vairāk kā 5 gadus ģimenei ir savs sargeņģelis – auklīte Ilze, kura ļoti labi pazīst Stasīti un zina kā rūpēties par viņu.  Tas dod iespēju vecākiem strādāt, veltīt vairāk laika vecākajai meitai, viņas interesēm un pasākumiem, arī vecākiem ieplānot kādu laiku ārpus mājas. 

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 10 mēnešu auklītes darba apmaksai. Ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību Staņislava aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Stasīša ģimenei!

Projekts ievietots portālā 30.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €