Follow us Today has already donated 3,214.12 €

Palīdzība Staņislava Jegorova ģimenei

Staņislavam jeb Stasītim ir 7 gadiņi, viņš ģimenē bija ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Dzemdību traumas rezultātā bērnam bija skābekļa trūkums, krampji, un tas atstāja nopietnas sekas uz bērna tālāko attīstību. Ārstu uzstādītā diagnoze  - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Tas nozīmē, ka bērns pats nesēž, nerunā, nestaigā, nerāpo, tikai ar emocijām spēj parādīt kā viņš jūtās.

Kad Staņislava mamma nolēma atsākt darba gaitas, nācās saskarties ar situāciju, kad ārkārtīgi grūti ir atrast cilvēku, kurš būtu gatavs uzņemties rūpes par smagi slimu bērnu. Rezultātā Stasīti pieskata vairākas auklītes, kuras strādā uz maiņām. Ikdienā pārnākot mājās pēc garas darba dienas, rūpes par smagi slimo bērnu gulstas uz vecāku pleciem, uzmanību prasa arī Stasīša vecākā māsa, kurai šobrīd jau ir 14 gadi.

Nu jau vairāk kā 5 gadus ģimenei ir savs sargeņģelis – auklīte Ilze, kura ļoti labi pazīst Stasīti un zina kā rūpēties par viņu.  Tas dod iespēju vecākiem strādāt, veltīt vairāk laika vecākajai meitai, viņas interesēm un pasākumiem, arī vecākiem ieplānot kādu laiku ārpus mājas. 

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 10 mēnešu auklītes darba apmaksai. Ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību Staņislava aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Stasīša ģimenei!

The Project is placed online on: 30.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Klusais eņģelītis

Palīdzība Matīsam Balsim

Palīdzība Agatai Tretjakai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 616 560.66 €