Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Palīdzība Solvitai Badūnei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Šobrīd nepieciešamā summa Solvitas ārstešanai ir saziedota. 

Pirms 3 gadiem Solvitai tika uzstādīta diagnoze, kas pilnībā mainīja visu dzīvi, sapņus un mērķus. Sievietei atklāja ļaundabīgu vairogdziedzera audzēju 2. stadijā, kā arī metastāzes plaušās. Audzējs tika veiksmīgi izoperēts, plaušām nozīmēja joda terapiju. Likās, ka viss būs kārtībā. Solvita visu kontrolēja, apmeklēja ārstus ik pēc 3 mēnešiem. Šķita, ka slimība bija uzveikta, diemžēl šī gada sākumā Solvitas veselība strauji pasliktinājās. Sākās krampji, vājums, reiboņi. Solvita to norakstīja uz pārslodzi darbā. Janvāra beigās viņa darbā noģība un nokļuva slimnīcā.

Slimība bija atgriezusies ar metastāzēm galvā, vēdera dobumā, kaulos. Pēc sūdzībām par redzes pasliktināšanos, tika atklāta metastāze labajā acī, kam sekoja redzes zudums. Mediķi norādījuši, ka šis esot ļoti rets un sarežģīts gadījums. “Cerību neesot, tā mēs sapratām, “ saka Solvita.

Solvitas ģimene izlēma meklēt palīdzību ārpus Latvijas un ir devusies uz Hadassah klīniku Izraēlā, kur viņai nepieciešami papildus izmeklējumi, ārstu konsultācijas, kā arī steidzama sirds operācija, kas atklājās veikto izmeklējumu rezultātā. Kopā ar ceļa un uzturēšanās izdevumiem Solvitas ārstēsānās izmaksā vismaz 23705 eiro. Pēc operācijas tiks piemeklēti medikamenti Solvitas turpmākai ārstēšanai. Ģimenei nav tādi līdzekļi, tāpēc ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai Solvitu glābtu.

Solvitai ir tikai 32 gadi, viņai ir 5 gadus vecs dēliņš Adrians. Viņa vairāk par visu pasaulē grib dzīvot un audzināt savu dēliņu, redzēt kā viņš izaug, sāk iet 1. klasītē. “Mēs nevaram noskatīties kā Adriana māmiņa mokās no arvien jaunām metastāzēm, kuras nevar izārstēt Latvijā. Slimība progresē ļoti strauji un agresīvi. Palīdzēsim un neļausim Adrianam palikt bez mammas,” lūdz Solvitas māsa.

Palīdzēsim Solvitai!

Projekts ievietots portālā 11.08.2017

Projekts noslēgts 19.10.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

DOD PIECI 2022

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Palīdzība Raivim Mitrošenko

Palīdzība Gundegai Kimbarei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €