Seko mums Šodien saziedoti jau 480.00 €

Palīdzība sirmgalvjiem COVID-19 pandēmijas laikā

Sirsnīgs paldies par atbalstu sirmgalvjiem grūtos brīžos.

COVID-19 pandēmijas laikā vecie cilvēki cieš visvairāk. Veselības saudzēšanas nolūkos, sirmgalvjiem ir jāievēro nopietni drošības un pašizolācijas pasākumi. Tie ietekmē veco ļaužu iespējas sagādāt pārtiku un zāles. Latvijas senioru pieticīgās pensijas noved viņus neapskaužamā  situācijā, kad nākas meklēt palīdzību.Visgrūtāk klājas tiem sirmgalvjiem, kas palikuši vieni, kuriem nav bērni, un nav tuvu cilvēku, kas varētu vai gribētu palīdzēt sagādāt vajadzīgās lietas. Šādos gadījumos ļoti nepieciešams līdzcilvēku atbalsts un rūpes, ko mēs visi kopā varam sniegt!

Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" saņēmusi 300 sirmgalvju lūgumus, lai palīdzētu sagādāt pārtiku. Vienas pārtikas pakas izmaksas ir 9 eiro, kas var sagādāt pamatu maltītei. Pārtikas pakā iekļauti pamatprodukti mēnesim kā eļļa, gaļas konservi, milti, cukurs, rīsi, griķi, putraimi, makaroni u.c. Visaktuālāk nepieciešama palīdzība sirmgalvjiem no Ogres, Viesītes, Talsu, Līvānu, Bauskas, Kuldīgas, Jelgavas novadiem un Rīgas.

Lai palīdzētu sirmgalvjiem, projekts MESA rīkos labdarības Live koncertu tiešsaistē. Ceturtdien, 23.aprīlī, plkst. 20:00 visi laipni aicināti pieslēgties mūzikas projekta Facebook profilam (www.facebook.com/mesarmesa), kur MESA kopā ar Pēteri Upelnieku aizvadīs vieglu akustisku koncertuparalēli arī pārmijot vārdus ar skatītājiem tiešraidē. Tiešraides laikā skatītāji varēs ziedot augstāk minētajam mērķim - pārtikas paku iegādei un piegādei Latvijas vecļaudīm. Vienas pārtikas pakas izmaksas ir 9 EUR, kas var sagādāt pamatu maltītei mēnesim.

Ziedošanas procesu nodrošinās Ziedot.lv, un projekts tiks īstenots kopā ar pārtikas banku "Paēdušai Latvijai". Ziedot būs iespēja tradicionāli caur Ziedot.lv projektu, arī zvanot uz labdarības tālruni 9006 7001 (Maksa par zvanu 1.42 EUR)

Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 20.04.2020

Projekts noslēgts 27.04.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Martas Javas aprūpē

Gaisma mūsu brīvībai!

Suns- vairāk kā draugs

Stiprini Stipros!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

706 459.76 €