Follow us Today has already donated 38.00 €

Palīdzība sirmgalvjiem COVID-19 pandēmijas laikā

Sirsnīgs paldies par atbalstu sirmgalvjiem grūtos brīžos.

COVID-19 pandēmijas laikā vecie cilvēki cieš visvairāk. Veselības saudzēšanas nolūkos, sirmgalvjiem ir jāievēro nopietni drošības un pašizolācijas pasākumi. Tie ietekmē veco ļaužu iespējas sagādāt pārtiku un zāles. Latvijas senioru pieticīgās pensijas noved viņus neapskaužamā  situācijā, kad nākas meklēt palīdzību.Visgrūtāk klājas tiem sirmgalvjiem, kas palikuši vieni, kuriem nav bērni, un nav tuvu cilvēku, kas varētu vai gribētu palīdzēt sagādāt vajadzīgās lietas. Šādos gadījumos ļoti nepieciešams līdzcilvēku atbalsts un rūpes, ko mēs visi kopā varam sniegt!

Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" saņēmusi 300 sirmgalvju lūgumus, lai palīdzētu sagādāt pārtiku. Vienas pārtikas pakas izmaksas ir 9 eiro, kas var sagādāt pamatu maltītei. Pārtikas pakā iekļauti pamatprodukti mēnesim kā eļļa, gaļas konservi, milti, cukurs, rīsi, griķi, putraimi, makaroni u.c. Visaktuālāk nepieciešama palīdzība sirmgalvjiem no Ogres, Viesītes, Talsu, Līvānu, Bauskas, Kuldīgas, Jelgavas novadiem un Rīgas.

Lai palīdzētu sirmgalvjiem, projekts MESA rīkos labdarības Live koncertu tiešsaistē. Ceturtdien, 23.aprīlī, plkst. 20:00 visi laipni aicināti pieslēgties mūzikas projekta Facebook profilam (www.facebook.com/mesarmesa), kur MESA kopā ar Pēteri Upelnieku aizvadīs vieglu akustisku koncertuparalēli arī pārmijot vārdus ar skatītājiem tiešraidē. Tiešraides laikā skatītāji varēs ziedot augstāk minētajam mērķim - pārtikas paku iegādei un piegādei Latvijas vecļaudīm. Vienas pārtikas pakas izmaksas ir 9 EUR, kas var sagādāt pamatu maltītei mēnesim.

Ziedošanas procesu nodrošinās Ziedot.lv, un projekts tiks īstenots kopā ar pārtikas banku "Paēdušai Latvijai". Ziedot būs iespēja tradicionāli caur Ziedot.lv projektu, arī zvanot uz labdarības tālruni 9006 7001 (Maksa par zvanu 1.42 EUR)

Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 20.04.2020

Projekts noslēgts 27.04.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor POGA

Palīdzība Dāvim Lambertam

Palīdzība Inesei Aļošinai

Doctor Dolphin

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

814 029.99 €