Seko mums Šodien saziedoti jau 81.00 €

Palīdzība Sintijai Šneibei

Paldies visiem ziedotājiem! Sintijai nepieciešamie līdzekļi operācijas veikšanai 17 469 latu apmērā ir saziedoti! Sintijas operācija plānota 1. augustā! 

Sintija ir smaidīga un dzīvespriecīga 25 gadus jauna meitene, taču viņa nekad nav varējusi pati staigāt. Jaunietes veselības kartē ir daudz diagnožu, tajā skaitā, bērnu cerebrālā trieka.  

Sākotnēji, līdz 11 gadu vecumam, Sintija dzīvoja mazpilsētā - Staicelē, bet vēlāk, lai varētu mācīties speciālajā skolā ģimene pārcēlās uz Rīgu.

Sintija piedzima vesela, bet 4,5 mēnešu vecumā pēc obligātās profilaktiskās potes meitenei paaugstinājās temperatūra. Meitene nokļuva Limbažu slimnīcā. Sākotnēji bija aizdomas par auss iekaisumu, bet, kad meitenītei piektajā dienā sākās krampji, tika izsaukts ārsts - konsultants no Rīgas, kurš konstatēja meningoencifalītu (smadzeņu iekaisums) . Mammas izmisums bija milzīgs, jo bērns bija kritiskā stāvoklī un viņu nedrīkstēja transportēt. Pēc mammas uzstājības un neatlaidības bērnu pārveda uz Rīgu, Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas reanimācijas nodaļu. Sekoja ilgstoša ārstēšanās slimnīcā.  Slimība atstāja graujošas sekas uz meitenītes veselību un attīstību. Ģimene darīja visu iespējamo un neiespējamo - medikamenti, vingrošana, reitterapija, sanatorijas, kas pamazām palīdzēja no guļoša nevarīga mazuļa  meitenei sākt attīstīties. Galviņu Sintija sāka turēt 3 gadu vecumā, piecelties uz kājām spēja tikai 6 gadu vecumā.

Šobrīd meitene mācās speciālajā skolā, bet diemžēl viņa ir piesaistīta ratiņkrēslam, pati spēj pārvietoties tikai rāpojot. Sintijai ir stipri savilkta kreisā puse, kas meiteni ļoti ierobežo. Neskatoties  uz grūtībām, Sintijai patīk apmeklēt teātri, kino un  citus pasākumus. Viņai patīk dažādas nodarbes, kā piemēram, gatavot apsveikumu kartītes.

Šajā rudenī meiteni konsultēja profesors P. Berniuss ( Minhenes ortopēdiskā klīnika) un tika konstatēts, ka meitenei ir daudzu gadus nepamanīts gūžas mežģījums. Ja gūžas operācija būtu veikta savlaicīgi, tad meitenes stāvoklis nebūtu tik smags un, iespējams, Sintija staigātu.  Šobrīd Sintijai ir nepieciešamas vairākas operācijas – gūžas, abu pēdu stabilizācija, tāpat arī kreisās rokas un kāju muskuļu pagarināšana. Šādu operāciju izmaksas ir vairāk nekā 25 000 lati ( precizētas operācijas izmaksas -  17 469 lati) Ģimenei šādu līdzekļu nav, taču Sintijas stāvokļa uzlabošana ir būtiska, lai viņa kļūtu patstāvīgāka un spētu vairāk par sevi parūpēties. Sintijai  ir 2 māsas un mamma, kas viņu ļoti mīl, gādā un rūpējas.

Sintijas sapnis ir staigāt un dejot. Ārsts uzskata, ka operācijas stabilizēs kreiso pusi, kas pietuvinās Sintiju viņas sapnim. Palīdzēsim Sintijai!

Īpašs paldies kamerkorim Cantamus un tā skaistā Ziemassvētku koncerta apmeklētājiem par atbalstu Sintijai.


Projekts ievietots portālā 03.12.2012, noslēgts 29.05.2013. 

Projekts noslēgts 16.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Venitai Elerei

Palīdzība Vladam Kanisavskam

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

162 266.92 €